Pomocnik elektryka/elektromontera

Opublikowano: 06.09.2023

Twój zakres obowiązków:

  • Montaż i demontaż instalacji elektrycznych
  • Instalacja oraz podłączanie urządzeń elektrycznych
  • Budowa linii kablowych nN i SN
  • Montaż oraz podłączanie tablic rozdzielczych
  • Przestrzeganie i zachowanie zasad BHP i PPOŻ w trakcie wykonywania swoich obowiązków

Nasze wymagania:

  • Doświadczenia zawodowego na stanowisku elektryk – elektromonter (mile widziane)
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji elektrycznych
  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów i rysunków technicznych
  • Znajomość i umiejętność obsługi narzędzi i sprzętu elektrycznego
  • Umiejętność wykonywania montażu, demontażu i naprawy instalacji elektrycznych (mile widziane)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do wykonywania prac na wysokości
  • Umiejętność pracy zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane)
  • Uprawnienia SEP (mile widziane)
  • Uprawnienia operatora na koparki jednonaczyniowe klasy III (mile widziane)

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy różnorodnych projektach
  • Prace w zgranym zespole i przy współpracy z renomowanymi firmami w branży budowlanej
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

    Załącz CV

    Masz pytania?
    Skontaktuj się z nami

    (+48) 733 300 160biuro@phukolmont.pl
    Wyślij wiadomość