Elektroenergetyka kolejowa

szybki nowoczesny pociąg

Elektroenergetyka kolejowa

 

szybki nowoczesny pociąg

XXI wiek nazywany jest czwartą rewolucją przemysłową, w której dominująca staje się symbioza ludzkiej działalności z wykorzystaniem maszyn i inteligentnych systemów zarządzania oraz przesyłu danych. Elektroenergetyka kolejowa tak naprawdę łączy w sobie wiek pary, czerpiąc z dziedzictwa epoki industrialnej, wiek elektryczności, komputerów oraz wiek ludzi i maszyn.

Elektroenergetyka kolejowa zajmuje się przesyłaniem i rozdzielaniem energii elektrycznej na sieci trakcyjne, dzięki której możliwe jest sprawne, wydajne i ekologiczne działanie tej sieci komunikacyjnej.

W aktualnościach chcielibyśmy dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą, która pozwoli lepiej poznać tę dziedzinę energetyki i elektrotechniki.

PHU Kolmont założona została przez inżynierów, a lata działalności i pracy w realizacji kontraktów z branży elektroenergetyki kolejowej pokazały nam, jak zmieniała się ta dziedzina i jakie usprawnienia zostały w niej wprowadzone. Wciąż podnosimy swoje kwalifikacje, bierzemy udział w spotkaniach, szkoleniach i konferencjach, z których wychodzimy z nową wiedzą dotyczącą najnowszych standardów. Chcemy dzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami na temat budowania linii zasilających, elektrycznego ogrzewania rozjazdów, bezpieczeństwa przeciwporażeniowego, sterowania, czy projektowania sieci. Specjalistyczna kadra inżyniersko-techniczna może wszystkim zainteresowanym przybliżyć nieco świat elektroenergetyki kolejowej – ze wskazaniem postępu i innowacyjnych rozwiązań, jakie ostatecznie wpływają na komfort podróżowania środkiem transportu, jakim jest kolej.poczta


[]
1 Step 1
Imięyour full name
Nazwisko
Telefon
Temat
Treść wiadomości
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder